SQUARE 2

2600 zł (netto)

Square

Square

SQUARE 2
 to nowoczesny parterowy dom z płaskim dachem przeznaczony dla 4 osobowej rodziny. Prosta i zwarta bryła budynku idealnie komponuje się z dodatkami z drewna. Elewacja wykończona jest tynkiem w kolorze białym oraz płytami elewacyjnymi w kolorze szarym.
Ułożenie pomieszczeń jest proste i funkcjonalne. Dom posiada garaż jednostanowiskowy, przedsionek garażu, wiatrołap wejściowy, przestronny salon połączony z jadalnią otwarty na kuchnię, z którego można wyjść na taras, łazienkę, toaletę, 3 sypialnie oraz przestronną przestrzeń komunikacyjną.

Square

KONSTRUKCJA:

Budynek zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej.

 

Ściany konstrukcyjne – bloczek YTONG gr. 25 cm

Płyta fundamentowa – żelbetowa gr. 22 cm

Stropodach płaski – krokwie dachowe 7,5 cm x 17,5 cm, deskowanie pełne

 

WYKOŃCZENIE:

Ściany zewnętrzne – styropian EPS gr. 18 cm, tynk cienkowarstwowy, deski elewacyjne oraz płyty elewacyjne

Stropodach płaski – wełna mineralna gr. 20 cm (pomiędzy krokwiami), papa podkładowa, papa wierzchniego krycia

Płyta fundamentowa – płyta żelbetowa wylewana na styropianie XPS gr. 20 cmPODSTAWOWE DANE:

Pow. użytkowa:

135m2

Pow. zabudowy:

167m2

Liczba pokoi:

3

Min. szer. działki:

22,51 x 24,01 [m]

Wysokość budynku:

4,04 m

 


Square
Square

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
* Projekty Pracownii Architektonicznej Square objęte są prawami autorskimi zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dziennik Ustaw nr 24 poz. 83 z dnia 23.02.1994) zastrzega prawa autorskie i zakazuje wykorzystywania tego produktu do celów handlowych, reklamy oraz wprowadzania w nim zmian ponad wymienione w projekcie bez wiedzy i zgody podmiotu reprezentującego. Nabycie oryginalnego projektu w czterech egzemplarzach obejmuje prawo zastosowania go do budowy tylko jednego domu wyłącznie na terenie Polski.