SQUARE 1

2800 zł (netto)

Square

Square


SQUARE 1
to nowoczesny, przestronny dwupiętrowy dom ze skośnym dachem. Square 1 to połączenie nowoczesności z tradycją. Dom przeznaczony jest dla 5 osobowej rodziny. Jasna biała elewacja idealnie komponuje się z dodatkami z drewna. Pomieszczenia w Square 1 są przestronne. Na parterze dom posiada: wiatrołap, rozległy hol, salon otwarty na jadalnię i kuchnię, spiżarnię, łazienkę, kotłownie, pralnię, gabinet oraz przestrzeń na klatkę schodową prowadzącą na poddasze. Z salonu można dostać się na rozległy taras otwarty na część ogrodową. Na poddaszu znajdują się: hol, obszerna łazienka oraz 4 duże sypialnie.

Square

KONSTRUKCJA:

Ściany konstrukcyjne – bloczek YTONG gr. 24 cm

Fundamenty – ławy żelbetowe 30 cm x 60 cm, ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 25 cm

Dach skośny – drewniana więźba dachowa w układzie płatwiowo kleszczowym.

 

WYKOŃCZENIE:

Ściany zewnętrzne – styropian EPS gr. 12 cm, tynk cienkowarstwowy, deski elewacyjne

Dach skośny – blacha łączona na rąbek stojący, deskowanie pełne,krokwie 7,5 cm x 16 cm

Płyta fundamentowa – ściany fundamentowe docieplone styropianem XPS gr. 5 cm

 

PODSTAWOWE DANE:

Pow. użytkowa:

198m2

Pow. zabudowy:

143m2

Liczba pokoi:

4

Min. szer. działki:

22,00 x 19,00 [m]

Wysokość budynku:

Wysokość do okapu:

8,00 m

3,98 m

Kąt nachylenia połaci:

36°

 
Square
Square

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
* Projekty Pracownii Architektonicznej Square objęte są prawami autorskimi zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dziennik Ustaw nr 24 poz. 83 z dnia 23.02.1994) zastrzega prawa autorskie i zakazuje wykorzystywania tego produktu do celów handlowych, reklamy oraz wprowadzania w nim zmian ponad wymienione w projekcie bez wiedzy i zgody podmiotu reprezentującego. Nabycie oryginalnego projektu w czterech egzemplarzach obejmuje prawo zastosowania go do budowy tylko jednego domu wyłącznie na terenie Polski.