O NAS

Architekt Chorzów – o nas

Pracownia Architektoniczna Square powstała w Chorzowie w 2008 roku. Założycielką i architektem prowadzącym jest mgr inż. arch. Magdalena Szyszkowska-Kucia, która ma za sobą wieloletnią praktykę projektową i realizacyjną.

Firma wykonuje kompleksowe projekty architektoniczno-budowlane. Dzięki współpracy z ekspertami z zakresu rozmaitych instalacji, konstrukcji czy architektury wnętrz jesteśmy w stanie zaoferować całościową obsługę projektową. Kooperujemy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi, doświadczonymi specjalistami. Nasi pracownicy i współpracownicy legitymują się również odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą techniczną i prawną oraz doświadczeniem. To dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich wykonywanych zadań.

Projekty budowlane i renowacja zabytków – Chorzów

Realizujemy zlecenia głównie na terenie Górnego Śląska. Naszym wyróżnikiem z pewnością jest szeroki zakres działalności, który umożliwia nam współpraca ze specjalistami dziedzin pokrewnych. Wykonujemy projekty budynków użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych, hal przemysłowych i wielu innych. Przeprowadzamy również remonty obiektów zabytkowych, zgodnie z zasadami sztuki konserwacji zabytków.

Do wszystkich projektów, niezależnie od ich charakteru i zakresu, zawsze podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, stawiając przede wszystkim na rzetelność i staranność. Na wszystkich etapach realizacji pilnujemy też ustalonych terminów, szanując czas naszych kontrahentów.